Seluruh rumah

Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning

Kelas hartanah: 2.5

Galeri foto untuk Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning

Dapur peribadi
Pantai
Bahagian luar
Teres/patio
Bahagian dalam

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Mesin cuci
  • Mesin pengering
  • Wi-Fi percuma

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning

  • Sorotan hartanah
  • Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning menyediakan semua keperluan anda. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu di Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning memiliki kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Lagi kesenangan di semua bilik termasuk:
    • 3 bilangan bilik mandi dengan tab mandi atau pancuran
    • Peti sejuk, ketuhar dan pembakar roti

Hartanah serupa

Tentang kawasan sekitar

Pantai Atlantic menempatkan rumah percutian ini. Keindahan semula jadi kawasan ini dapat dilihat di Denai Alam Semula Jadi Hoop Pole dan Taman Negeri Fort Macon, sementara Muzium Maritim Carolina Utara dan Pusat Warisan dan Muzium Core Sound Waterfowl merupakan tarikan utama kebudayaan. Akuarium North Carolina di Pine Knoll Shores dan Professor Hacker's Lost Treasure Golf and Raceway juga disarankan untuk dikunjungi. Layari panduan perjalanan Pantai Atlantic kami
Lihat lebih banyak Rumah Percutian di Pantai Atlantic
Peta
110 E Bogue Blvd, Atlantic Beach, NC, 28512

Tempat berdekatan

  • Marina Anchorage
    Marina Anchorage
    12 min berjalan kaki - 1.1 km
  • Denai Alam Semula Jadi Hoop Pole
    Denai Alam Semula Jadi Hoop Pole
    17 min berjalan kaki - 1.4 km
  • Crystal Coast Beaches
    3 min berjalan kaki - 0.3 km
  • Circle Regional Beach Access
    4 min berjalan kaki - 0.4 km
  • Pusat Beli-belah Coral Bay
    18 min berjalan kaki - 1.6 km

Bergerak

  • Stesen Havelock - 27 minit memandu
  • New Bern, NC (EWN-Wilayah Coastal Carolina) - 46 minit memandu

Restoran

  • Lowes Foods
    4 min memandu
  • Dunkin'
    4 min memandu
  • McDonald's
    7 min berjalan kaki
  • Crab's Claw Oceanfront Caribbean Restaurant
    4 min berjalan kaki
  • Mug Shot Lounge
    3 min memandu

Soalan lazim

Adakah Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Apakah masa daftar masuk di Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning?

Daftar masuk bermula jam 16:00.

Apakah masa daftar keluar di Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Night N Gale 4 Bedroom Home by RedAwning?

Terletak di Pantai Atlantic, rumah percutian ini sejauh 5 minit berjalan kaki dari Crystal Coast Beaches dan Circle Regional Beach Access. Marina Anchorage dan Denai Alam Semula Jadi Hoop Pole juga dalam jarak 1 bt (2 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

10

Luar Biasa