Seluruh rumah

Artists Cottage

Hartanah 2.0 bintang

Galeri foto untuk Artists Cottage

2 bilik tidur, Wi-fi percuma, dihias secara berasingan
Tempat makan luar
Ruang tamu
Kawasan hartanah
Bahagian luar

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Seluruh rumah

2 bilik tidur1 bilik mandiBoleh menampung 2

Kemudahan popular

  • Dapur
  • Wi-Fi percuma
  • Ruang Terbuka

Tambah tarikh untuk harga

Tentang hartanah ini

Artists Cottage

  • Kotej bersebelahan padang golf
  • Artists Cottage menyediakan taman dan banyak lagi. Tetamu boleh menyambung untuk akses Internet wayarles percuma.
  • Manfaat lain termasuk:
  • Hartanah bebas asap rokok
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu adalah dilengkapkan perabot secara berasingan dan disertakan dengan kemudahan seperti Wi-fi percuma.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi
    • Dapur dan alat memasak/pinggan mangkuk/perkakas dapur

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di kotej: Wi-Fi percuma dan Internet berwayar

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tiada tempat letak kenderaan di tapak hartanah tersedia

Dapur

  • Alat memasak, pinggan mangkuk dan perkakas dapur

Bilik tidur

  • 2 bilik tidur

Bilik mandi

  • 1 bilik mandi persendirian
  • Pancuran mandi

Kawasan luar

  • Taman
  • Tempat berkelah

Haiwan kesayangan

  • Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kesesuaian/Kebolehcapaian

  • Hartanah bebas asap rokok

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Tiada khidmat pengemasan

Sorotan lokasi

  • Bersebelahan padang golf

Ciri keselamatan

  • Pengesan karbon monoksida tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah itu atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih)
  • Pengesan asap tidak dilaporkan (hos tidak menyatakan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak)

Umum

  • Hiasan berasingan
  • Perabot berasingan
  • Taman

Hartanah serupa

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 10:00

Arahan daftar masuk khas

Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan

Merokok

Smoking is not permitted

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan karbon monoksida di hartanah atau tidak; pertimbangkan untuk membawa pengesan mudah alih semasa perjalanan
Hos tidak menunjukkan sama ada terdapat pengesan asap di hartanah atau tidak

Kelas hartanah

Hartanah ini tidak mempunyai pengadaran Lembaga Pelancong Ireland. Untuk manfaat pelanggan kami, kami telah memberikan pengadaran berdasarkan sistem pengadaran kami.

Tentang kawasan sekitar

Terletak di Turraheen Lower, Artists Cottage berada bersebelahan padang golf. Lár na Páirce Museum dan The Source Arts Centre merupakan tarikan utama kebudayaan dan antara tarikan kawasan ini termasuk Thurles Leisure Centre dan Pusat Kebudayaan Bru Boru. Ingin menikmati acara atau perlawanan ketika berada di kota? Lihat acara atau perlawanan yang berlangsung di Thurles Greyhound Stadium atau Stadium Semple. Layari panduan perjalanan Turraheen Lower kami
Lihat lebih banyak Kotej di Turraheen Lower
Peta
Cashel, Turraheen Lower, County Tipperary, E25 WK50

Tempat berdekatan

  • Batu Cashel
    Batu Cashel
    39 min memandu - 31.1 km
  • Biara Holy Cross
    25 min memandu - 20.6 km
  • Stadium Semple
    30 min memandu - 25.6 km
  • Farney Castle
    30 min memandu - 22.2 km
  • Lár na Páirce Museum
    31 min memandu - 26.4 km

Bergerak

  • Stesen Thurles - 28 minit memandu

Restoran

  • Village Pub
    16 min memandu
  • The Wytchway Inn
    19 min memandu
  • the ponda rosa
    26 min memandu
  • Oakpark Foods
    29 min memandu
  • O'Gorman
    20 min memandu

Soalan lazim

Adakah Artists Cottage mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Artists Cottage?

Hartanah ini tidak menawarkan parkir.

Apakah masa daftar masuk di Artists Cottage?

Masa mula daftar masuk: 15:00; Masa tamat daftar masuk: 23:00.

Apakah masa daftar keluar di Artists Cottage?

Daftar keluar adalah jam 10:00.

Di manakah terletaknya Artists Cottage?

Terletak di Turraheen Lower, kotej golf ini dalam jarak 12 bt (20 km) dari Biara Holy Cross, Thurles Racecourse dan Thurles Greyhound Stadium. Stadium Semple dan Glassdrum Lough juga dalam jarak 12 bt (20 km).

Artists Cottage Ulasan

Ulasan

10

Luar Biasa