Stratton 38 Asokoro

Hartanah 3.0 bintang

Pilih tarikh untuk melihat harga

Ulasan

10 daripada 10
Luar biasa

Kemudahan popular

  • Kolam renang
  • Termasuk sarapan
  • Termasuk parkir
  • Wi-Fi percuma
  • Restoran
  • Penyaman udara
Harga semasa ialah RM592
RM700 jumlah
termasuk cukai & fi
6 Jul - 7 Jul

Pilihan bilik

Classic Room

  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Standard Room

  • 38 meter persegi
  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma

Deluxe Room

  • 1 bilik tidur
  • Boleh menampung 2
  • 1 Katil Raja (King)
  • Wi-Fi percuma
Mod logo
Log masuk untuk melihat diskaun dan faedah yang layak. Lebih banyak ganjaran untuk lebih banyak pengembaraan!

Tentang kawasan sekitar

Asokoro, sebuah kawasan kejiranan di Abuja, menempatkan Stratton 38 Asokoro. Sahad Stores Head Quarters dan Ceddi Plaza disarankan untuk dikunjungi jika anda ingin membeli-belah, sementara mereka yang ingin menikmati keindahan semula jadi kawasan ini boleh menerokai Batu Aso dan Taman Millennium. Layari panduan perjalanan Abuja kami
Peta
38 T. Y. Danjuma St, Abuja, Federal Capital Territory, 900231

Tempat berdekatan

  • Sekretariat Ecowas
    4 min memandu - 2.0 km
  • Bank Dunia
    4 min memandu - 2.4 km
  • Aso Villa
    6 min memandu - 4.3 km
  • Abuja International Conference Centre
    6 min memandu - 5.1 km
  • Sekretariat Persekutuan
    7 min memandu - 5.8 km

Bergerak

  • Abuja (ABV-Lapangan Terbang Antarabangsa Nnamdi Azikiwe) - 44 minit memandu

Restoran

  • Mai Shayi Coffee Roasters
    4 min memandu
  • Mai Shayi Coffee
    5 min memandu
  • Biobak Kitchen
    6 min memandu
  • Monoliza park
    6 min memandu
  • shagalinku
    8 min memandu

Tentang hartanah ini

Stratton 38 Asokoro

  • Hotel terletak di Asokoro
  • Di Stratton 38 Asokoro, anda boleh menantikan sarapan penuh percuma, majlis makan percuma setiap hari dan kedai kopi/kafe. Sebagai tambahan kepada pencucian kering/dobi dan 2 bar, tetamu boleh menyambung kepada Wi-Fi percuma dalam bilik dengan 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti).
  • Anda juga akan mendapati manfaat seperti:
    • 2 kolam renang terbuka
    • Percuma letak kenderaan sendiri
    • Meja/kaunter hadapan 24 jam, sajian kopi/teh di ruang bersama dan perkhidmatan rencam
  • Ciri-ciri bilik
  • Semua bilik tetamu dilengkapkan perabot secara berasingan dan memiliki keselesaan seperti ruang kerja komputer riba dan penyaman udara, serta sentuhan bermakna seperti Wi-fi percuma dan tempat duduk berasingan.
  • Tambahan kepada kesenangan di semua bilik termasuk:
    • Berbilang bilik mandi dengan pancuran mandi dan kelengkapan dandanan diri percuma
    • 45-inci TV LED dengan saluran kabel
    • Almari pakaian, tempat duduk berasingan dan peti sejuk

Hartanah serupa

Kemudahan hartanah

Internet

  • Tersedia di semua bilik: Wi-fi percuma
  • Kelajuan Wi-fi dalam bilik: 250+ Mbps (sesuai untuk 3-5 orang atau sehingga 10 peranti)
  • Tersedia di sesetengah kawasan awam: Wi-fi percuma

Tempat letak kenderaan dan pengangkutan

  • Tempat letak kenderaan sendiri percuma di tapak hartanah
  • Letak kenderaan sendiri di tapak adalah terhad

Makanan dan minuman

  • Sarapan penuh percuma tersedia setiap hari 6:30 hingga 10:30
  • 1 kedai kopi/kafe
  • 1 restoran
  • 2 bar/ruang istirahat
  • Bar/deli snek
  • Kopi dan teh di kawasan umum
  • Majlis makan pengurus setiap hari percuma

Aktiviti menarik

  • 2 kolam renang terbuka

Mesra keluarga

  • 2 kolam renang terbuka
  • Bar/deli snek
  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk dalam bilik

Kemudahan

  • Kemudahan dobi
  • Meja/kaunter hadapan 24 jam

Perkhidmatan tetamu

  • Pengemasan (harian)
  • Perkhidmatan cucian kering/dobi
  • Perkhidmatan rencam

Kebolehcapaian

  • Tiada lif

Kemudahan bilik

Bilik tidur

  • Cadar disediakan

Bilik mandi

  • Bilik mandi persendirian
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kertas tandas
  • Pancuran mandi
  • Sabun
  • Tuala disediakan

Hiburan

  • TV LED 45-inci dengan saluran kabel

Makanan dan minuman

  • Peti sejuk

Lain-lain

  • Hiasan berasingan
  • Meja
  • Penyaman udara
  • Perabot berasingan
  • Ruang kerja komputer riba
  • Tempat duduk berasingan

Dasar

Daftar masuk

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa

Daftar keluar

Daftar keluar sebelum 12:00 tengah hari

Arahan daftar masuk khas

Kakitangan meja hadapan akan menyambut tetamu ketika ketibaan di hartanah
Maklumat yang disediakan oleh pihak hartanah mungkin diterjemahkan menggunakan alat terjemahan automatik

Kaedah akses

Kaunter hadapan dengan kakitangan

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan

Kanak-kanak dan katil tambahan

Kanak-kanak adalah dialu-alukan
Katil lipat simpan/tambahan tidak tersedia
Tempat tidur bayi (katil bayi) tidak disediakan

Jenis bayaran hartanah

Maklumat penting

Untuk makluman anda

Bayaran tetamu tambahan mungkin dikenakan dan berbeza mengikut dasar hartanah
Pengenalan bergambar keluaran kerajaan dan kad kredit, kad debit atau deposit tunai mungkin diperlukan semasa daftar masuk untuk bayaran sampingan
Permintaan khas adalah tertakluk kepada ketersediaan semasa daftar masuk dan boleh dikenakan bayaran tambahan; permintaan khas tidak dapat dijamin
Hartanah ini menerima kad kredit dan kad debit; wang tunai tidak diterima

Perkara yang kami harus menyebut

Hartanah ini tidak mempunyai lif

Soalan lazim

Adakah Stratton 38 Asokoro mempunyai kolam?

Ya, hartanah ini mempunyai 2 kolam renang terbuka.

Berapa kos yang diperlukan untuk menginap di Stratton 38 Asokoro?

Setakat 5 Jul 2026, harga yang ditemui untuk penginapan 1 malam bagi 2 dewasa di Stratton 38 Asokoro pada 6 Jul 2026 bermula serendah RM592, tidak termasuk cukai dan fi. Harga ini berdasarkan harga satu malam paling rendah yang ditemui dalam 24 jam yang lalu untuk penginapan dalam masa 30 hari akan datang. Harga tertakluk kepada perubahan. Pilih tarikh anda untuk melihat harga yang lebih tepat.

Adakah Stratton 38 Asokoro mesra haiwan kesayangan?

Tidak, haiwan kesayangan tidak dibenarkan di hartanah.

Berapakah fi parkir di Stratton 38 Asokoro?

Letak kenderaan sendiri adalah percuma di hartanah ini.

Apakah masa daftar masuk di Stratton 38 Asokoro?

Masa mula daftar masuk: 12:00 tengah hari; Masa tamat daftar masuk: pada bila-bila masa.

Apakah masa daftar keluar di Stratton 38 Asokoro?

Daftar keluar adalah jam 12:00 tengah hari.

Di manakah terletaknya Stratton 38 Asokoro?

Terletak di Asokoro, hotel ini sejauh 1.2 mi (1.9 km) from Sekretariat Ecowas dan 3 bt (5 km) dari Bank Dunia dan Aso Villa. Sekretariat Persekutuan dan Bangunan Perhimpunan Nasional juga dalam jarak 6 bt (10 km).

Bolehkah saya membatalkan tempahan saya secara percuma dan terima bayaran balik penuh?

Ya, hartanah ini menawarkan pembatalan percuma untuk kadar bilik tertentu, kerana fleksibiliti itu penting! Sila rujuk dasar pembatalan hartanah di laman kami untuk mendapatkan butiran lanjut tentang sebarang pengecualian atau syarat.

Ulasan

Stratton 38 Asokoro Ulasan

10

Luar Biasa

Penilaian 10 - Cemerlang. 1 daripada 1 ulasan
Penilaian 8 - Baik. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 6 - Boleh diterima. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 4 - Lemah. 0 daripada 1 ulasan
Penilaian 2 - Teruk. 0 daripada 1 ulasan

Ulasan

Disahkan

10/10 Cemerlang

Louise

Menginap 4 malam pada Okt 2025